Otvorte dvere svojim predstavám

Sexuálne predstavy a fantázie nie sú hanbou. Všetci ich máme, no nie všetci si to priznáme a ešte menšia časť z nás sa odhodlá konať na základe týchto túžob. Sexualita bola dlhé roky celospoločensky považovaná za tabu tému, ktorej sa väčšina ľudí snažila všemožne vyhnúť, ako keby sa ich netýkala. Potláčanie a popieranie čohokoľvek však nikdy nemá dlhú životnosť, a preto sa dnes v oblasti sexuality otvárajú stále nové dvere.

Počuli ste už o tantrickej masáži? Ak nie, tak sa práve jedny dvere pre vás otvárajú. Tantra masáž je senzuálna masáž celého tela, vrátane intímnych partií. Jej cieľom je dopriať vám nový a iný druh relaxu a uvoľnenia, pri ktorom dochádza k uvoľneniu sexuálnej energie a neraz končí končí orgazmom. Z tohto zážitku nemusíte mať nijaké obavy a nie je potrebné sa na tantrickú masáž nejak zvlášť pripravovať.

tantra masáž masérka

Objednáte sa jednoducho telefonicky alebo cez internet, kde si vyberiete jednu z krásnych a skúsených masériek, ktorá na vás bude po príchode do salónu čakať a starať sa o vás. Treba myslieť na to, že masérky neposkytujú žiadne sexuálne služby a ich služby nebudú poskytnuté ani nikomu pod vplyvom omamných látok, či alkoholu alebo ľuďom s kožnými a vírusovými ochoreniami.

Po príchode do salóna vás pred samotnou masážou čaká sprcha, po ktorej pokračuje namaste rituál, kedy prejavíte úctu svojmu telu a pripravíte sa na zážitok z masáže. K uvoľneniu vám napomôžu aj príjemné vône a hudba. Existuje viacero druhov takýchto masáží, pri čom niektoré sú vhodné pre začiatočníkov a niektoré pre skúsenejších. Pokiaľ s tantrickou masážou ešte nemáte skúsenosť, mali by ste najskôr vyskúšať klasickú tantrickú masáž, pri ktorej vy nerobíte vôbec nič a ste len pasívnym prijímateľom energie od masérky.

tantra masáž atmosféra

Ak už nejaké skúsenosti máte a dokážete hanbu hodiť za hlavu, pokročilejšia tantrická masáž, pri ktorej masérka využíva celé svoje telo môže byť to pravé pre vás. Ak chcete tento zážitok posunúť ešte o stupeň ďalej a chceli by ste sa aktívne zapojiť do masáže, existuje aj vzájomná tantrická masáž, alebo “body to body”. Táto masáž môže byť sprevádzaná aj masážou lingamu, alebo prostaty. Pokiaľ vám ani toto stále nestačí, môžete si vybrať z ďalších programov, pri ktorých sa k vám napríklad masérka pridá v sprche alebo zážitok vám spríjemní maznaním. Pre náročnejších je samozrejme aj možnosť objednať si dve masérky, ktoré sa o vás budú starať spolu. Napokon ak chcete tento zážitok využiť aj s partnerom, či partnerkou, môžete si objednať tantrickú masáž pre páry, ktorú môžete absolvovať spolu alebo v oddelených miestnostiach.