Pre najmenších sú jasle Bratislava

Nie každá mamička alebo otecko si môžu dovoliť byť so svojim dieťatkom doma niekoľko rokov. Mnohí z nich musia nastúpiť do práce po materskej dovolenke oveľa skôr. A v tej chvíli nastáva problém, ktorý vznesie otázku: „ kam s ročným dieťaťom?“

Takto malé detičky nie sú ešte vhodným kandidátom na škôlku. A pokiaľ sú v hre i plienky, tak šanca je o to viac nulová. Avšak sú inštitúcie súkromné, ktoré ponúkajú svoje služby i rodičom s deťmi, ktoré dovŕšili 12 mesiacov. Jedná sa o jasle Bratislava, ktoré sa zaradzujú do súkromného sektoru.

houpačka

Už len prostredie zaujme na prvý pohľad, pretože rodičov i deti čaká rodinný dom s krásnou záhradou. Interiér je farebný, plný obrázkov a prekvapení. Pani učiteľky, tety, vychovávateľky alebo dobré víly, ako už detičky uznajú za vhodné, sú milé a prívetivé. Vedia presne, čo rodičia a ich ratolesti potrebujú, a že štart do nového prostredia nebýva jednoduchý.

Ani plienky nie sú v tomto prípade prekážkou. Vzhľadom k tomu, že kolektív je miešaný s vekovo staršími deťmi a v malom počte, tak je umožnená individuálna starostlivosť. Je možné sa venovať každému dieťatku zvlášť a vytvoriť tak domáce podmienky.

hračky

ilove-300x300.gif

Aj takto malé zlatíčka sa veľmi rýchlo adaptujú a veľa nového naučia. Nové hračky, rôzne hry, výlety i prechádzky nedajú maličkým dôvod k smútku za rodičmi. Budú odchádzať plné radostných dojmov a nových zážitkov.
Vy i vaše deti získate presne to, čo ste hľadali. Budete mať istotu, že ste zverili vašich malých potomkov do tých najlepších rúk. V jasliach Bratislava sa budú cítiť ako doma a budú hlavne ako v bavlnke. Čisté, prebalené, napapané a vysmiate.
Zariadenie je vhodné i pre opateru na pár hodín. To znamená, že i pre mamičky, ktoré potrebujú maličké zabaviť len doobeda. Kto by mal záujem o postaranie sa o deti i vo večerných hodinách, tak po predchádzajúcom dohovorení nie je ani táto požiadavka problém.

Konečne jasle Bratislava, kde sú vypočutí rodičia aj ich miláčikovia.

Pre najmenších sú jasle Bratislava
Ohodnoťte příspěvek
468x60

Comments are closed.